Yasal Uyarı

Bu internet sitesinin içeriği herhangi bir hisse senedi veya sermaye piyasası aracının satın alınması için tavsiye, teklif veya davetiye teşkil etmemektedir.

Bu web sitesinde yer alan açıklamalar yönetimin mevcut görüş ve beklentilerine dayalı olup, geleceğe yönelik beklentilerin ve ileriye dönük  açıklamalar  bilinen ve bilinmeyen riskler, belirsizlikler içerebilir.

Erste Group yada bağlı kuruluşlarının danışmanları veya temsilcileri bu sitede yer alan bilgilerin kullanımı sonucu ortaya çıkabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.